| Productnaam | DTH-de machine van de boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Bouwwerkzaamheden, Energie & Mijnbouw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Motor | Yuchai |
| Macht | 206kw |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 168 kW (2200 tpm) |
| Boordiepte | Max.150m |
| Naam van het product | Borststaaf |
|---|---|
| Type machine | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Materiaal | Koolstofstaal, carbide, hoogmanganestaal, S135, R780 |
| Naam van het product | Borststaaf |
|---|---|
| Type machine | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Materiaal | Koolstofstaal, carbide, hoogmanganestaal, S135, R780 |
| Naam van het product | Borststaaf |
|---|---|
| Type machine | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Materiaal | Koolstofstaal, carbide, hoogmanganestaal, S135, R780 |
| Naam van het product | Borststaaf |
|---|---|
| Type machine | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Materiaal | Koolstofstaal, carbide, hoogmanganestaal, S135, R780 |
| Naam van het product | Borststaaf |
|---|---|
| Type machine | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Materiaal | Koolstofstaal, carbide, hoogmanganestaal, S135, R780 |