| Productnaam | Crawler boorinstallatie, boormachine |
|---|---|
| Naam | DTH-boorplatform, geïntegreerde boorexploitatie |
| Stroom | 264Kw |
| Stroomtype | Diesel |
| Boordiepte | 28m |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 168 kW (2200 tpm) |
| Boordiepte | Max.150m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning |
| Gewicht | 4500KG |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Gebruik | Erts |
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning |
| Naam | De hoogste Installatie van de Hamerboor |
|---|---|
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Toepassing | Rotsboren, ertswinning, mijn, boorgaten |
| Voordeel | Hoge prestaties, snelle opnamesnelheid en goede slijtvastheid |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Boringdiameter | 70-100mm |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |