| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Sonische boormachine, boorput, kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((W) | 160kW |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 168 kW (2200 tpm) |
| Boordiepte | Max.150m |
| Boorpijp Dia | 76mm |
|---|---|
| De Lengte van de boorpijp | 3m |
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| gebruik | Erts |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Bouwwerkzaamheden, Energie & Mijnbouw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Motor | Yuchai |
| Macht | 206kw |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 90300mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai/Weichai/ |
| Vermogenstype | Diesel |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Type stroom | Diesel |
| Vermogen | 316 kW |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 138-203mm |
| Product Name | Boorinstallatie/Rupsboorinstallatie |
|---|---|
| naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Type | roterende boormachine |
| Type stroom | Diesel |
| Vermogen | 316 kW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Boringpijpdia | 76 mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Motor | Yuchai |
| Stroomtype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Naam | Boormachine voor waterputten |
|---|---|
| Productnaam | boorinstallatie voor hydraulische waterputten |
| Motor | Yunnei |
| Macht (w) | 73KW |
| Het boren diepte | 260m |