| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 263kw |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 176kw |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Type stroom | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 6500 kg |
| Afmetingen (L*B*H) | 6000*2380*2600mm |
| Vermogen (W) | 73.5KW |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Drilling Rig Machine |
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Engine | Diesel Power |
| Power type | Diesel |
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | Groenboorapparaat |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Motor | Dieselmotor |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Boordiepte | 20 m |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | 200 m pneumatische tractor gemonteerde waterput boormachine prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | Yunnei 65 kW /Quanchai 76 kW |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten, kernboorinstallatie, boorinstallatie met omgekeerde circulatie |
| Gebruik | Kolen, waterput. Kernmonster |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 75 kW |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 90300mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai/Weichai/ |
| Vermogenstype | Diesel |