| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 179kw |
| Naam van het product | Crawler-boorapparaat |
|---|---|
| Vermogen (W) | 3,8 kW |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 20 tot 30 meter |
| Boringdiameter | 50-115 mm |
| Product Name | Boorinstallatie/Rupsboorinstallatie |
|---|---|
| naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Type | roterende boormachine |
| Type stroom | Diesel |
| Vermogen | 316 kW |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 68KW |
| Productnaam | Draagbare boormachine |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 180m |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Power(w) | 132KW |
| Engine | Diesel Power |
| Drilling depth | 600m |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Vermogen ((w) | 58kw |
| Boringdiepte | 500 miljoen |
| Productnaam | Kernboormachine,Hydraulische boormachine |
|---|---|
| Naam | Boringsinrichting voor de bemonstering van de kern |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Boringdiepte | 700m |