| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Gebruik | Erts |
| Boorpijp Dia | 64/76mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3m |
| Motor | YUCHAI |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Roteer snelheid | 0-140r/min |
| Het opheffen kracht | 25KN |
| Werkdruk | 0.7-1.8Mpa |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Gebruik | Erts |
| Macht (w) | 74KW |
| Het boren diepte | 50m |
| Boordiameter | 90152mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| gebruik | Erts |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Machtstype | Diesel, Luchtmotor |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
|---|---|
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Het boren diepte | 50m |
| Boordiameter | 90152mm |
| Roteer snelheid | 0-160r/min |
| Roteer snelheid | 0-160r/min |
|---|---|
| Het opheffen kracht | 50KN |
| Rotatie (Maximum) torsie | 5500N.m |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Roterende Torsie | 7000N.m |
| Macht (w) | 78kw |
| Productnaam | Dril machine |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 78kw |
| Het boren diepte | 10m |
| Boordiameter | 90400mm |
| Mobiliteit | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Roterende Torsie (Max. | 5000N.M |
| Het opheffen kracht | 35KN |
| Roterende Torsie (Max.) | 500N.m |
| Macht | 73.5KW |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Macht (w) | 78kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Luchtconsumptie | 15~17 m3/min |
| Werkdruk | 1.0-1.7Mpa |