| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | Boormachine voor waterputten |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Machtstype | Diesel |
| Motor | Dieselmotor |
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Power(w) | 70KW |
| Engine | Yuchai |
| Productnaam | Kern die Rig Machine boren |
|---|---|
| Naam | de boringsinstallatie van de diamantkern |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Boringdiepte | 700m |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Macht (w) | 78kw |
| Het boren diepte | 10m |
| Boordiameter | 90-400mm |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Motor | Dieselmotor |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | Crawler waterputboringsapparaat, waterputboringsapparatuur |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 179kw |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht (w) | 95kw |
| Het opheffen kracht | 25T |