| Naam van het product | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | 335 kW |
| Boringdiameter | 138-235 mm |
| Boordiepte | 36m |
| Productnaam | Top hamerboorinstallatie, rupsboorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 194kw |
| Productnaam | DTH-Boringsmachine |
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,hydraulisch boorplatform,borrelplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Boringpijpdia | 76 mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Motor | Yuchai |
| Stroomtype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,hydraulisch boorplatform,borrelplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |