| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Productnaam | heiblokmachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |
| Productnaam | heiblokmachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |
| Productnaam | Pile Driver, Solar Pile Driver, Pile Driver Machine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boringdiepte | 30 m |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Draagbare pneumatische rotsboor |
| Boringdiameter | 34-42 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Toepassing | Mijnbouw, boorwerk, metallurgie, steenkool, spoorwegen, vervoer |
| Naam van het product | Pile Driver Machine, Pile Driving Rig, Solar Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Hydraulische pijlchauffeur, schroefpijlchauffeur, pijlboormachine |
| Voordelen | hoog efficiënt, gecentraliseerd besturingsplatform |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering, Foundation Construction Wor |
| Kenmerken | Hydraulische besturing, snelle snelheid |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten,Boormachine voor waterputten |
|---|---|
| Naam | boorinstallatie voor hydraulische waterputten |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Type | Roterende boormachine |
| Productnaam | Waterputboorinstallatie, boorgatboormachine / waterputboorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Vermogenstype | Diesel |
| Motor | Dieselmotor |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 58kw |
| Boringdiepte | 500 miljoen |