| Naam van het product | kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | kernboormachine,roterende kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Naam van het product | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Rotary Core Drilling Rig,Tunnel Drilling Rig |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Engine | Yunnei |
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Power type | Diesel |
| Naam van het product | Pile Driver Machine, Pile Driver, Schroef Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Hydraulische pillenbestuurder, pillenbestuurapparatuur, pillenboormachine |
| Toepassing | Ingenieursonderneming |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Kracht | 73.5KW |
| Naam van het product | Pile Driver, Pile Driver Machine, Pile Drilling Rig |
|---|---|
| Naam | Schroefpilchauffeur, hydraulische pilchauffeur, kleine pilchauffeur |
| Toepassing | Installatie van de beveiligingsrail, bouw van de snelweg, bouw van de ingenieursbasis. |
| Voordelen | Snelle snelheid, hoge efficiëntie |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Productnaam | Kern die Rig Machine boren |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Toepassing | Geologische prospectie, coring machine |
| Naam | kernmonsterboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam van het product | Boorrig machine |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Werkdruk (bar) | 0.5-0.7Mpa |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Boringdiameter | 1400 mm |
| naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Machtstype | Diesel |