| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | roterende boringsmachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | roterende boringsmachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | Roterende paalboorinstallatie |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Boordiepte | Max. 30 m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 78kw |
| Het boren diepte | 10m |
| Boordiameter | 90400mm |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Draagvermogen | YUCHAI |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Productnaam | kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | De geologische Installatie van de Kernboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Boringdiepte | 700m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, goed boormateriaal |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 82KW |
| Het boren diepte | 260m |