| Naam van het product | Booreiland |
|---|---|
| Naverkoopservice | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| naam | Emmer booreiland |
| Machtstype | Elektrisch |
| Kracht | 4kw |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Motormacht | 5,5 kW |
| Naam | Waterput boremachine,hydraulisch waterputboringsysteem |
|---|---|
| Naam van het product | Voor de verkoop van boorinstallaties voor het boren van waterputten |
| Type | Roterende boormachine |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Vermogen ((W) | 118 kW |
| Naam van het product | Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 142kw |
| Boringdiameter | NQ HK PQ |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 92KW |
| Het boren diepte | 300M |
| Boordiameter | 140350mm |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power(w) | 85KW |
| Engine | Yunnei |
| Drilling depth | 400m |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | 200 m pneumatische tractor gemonteerde waterput boormachine prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | Yunnei 65 kW /Quanchai 76 kW |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | dth boringsmachine |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeven, bouwterreinen, bouw van funderingen |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Boordiameter | 115-178 mm |
| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Naam van het product | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Naam | Bodemonderzoeksboormachine, kernmonsteringsboormachine |
| Kenmerken | Draadloze afstandsbediening, hoge boorefficiëntie, draagbaar |
| Vermogensoort | Diesel |