| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Solar Pile Driver, Rotary Pile Driver, Ground Pile Driver, Screw Pile Driver |
| Model | SRP536 |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Boringdiameter | 1400 mm |
| Boordiepte | 20 m |
| naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
|---|---|
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Gebruik | Waterput |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Motor | Dieselmotor |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Boordiameter | 75-300mm |
| Motor | Dieselmotor |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Boordiameter | 60-80mm |
| Het boren diepte | 15m |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Gebruik | Kolen, waterput. Kernmonster |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |