| Naam van het product | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Toepassing | Tunnelboren, rotsboren, mijnbouw |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| Boordiameter | 3264mm |
| Productnaam | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie,hydraulische besturing |
| Toepassing | Tunnelboren, rotsboren, mijnbouw |
| Kracht | 56.5kw |
| Naam van het product | De Installatie van de kernboring |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Toepassing | Geologische prospectie |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie,hydraulische besturing,hoge prestaties |
| Machtstype | Diesel |
| Naam van het product | Pile Driver, Pile Driver Machine, Solar Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Fotovoltaïsche piloot, hydraulische piloot |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering Constructie, Foundation Constructie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | Pile Driver, Schroef Pile Driver, Pile Driver Machine |
|---|---|
| Naam | Zonne- en hydraulische piloot. |
| Model | SRP536 |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | Roterende boormachine |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Naam van het product | Roterende boormachine |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Naam van het product | roterende boringsmachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boringdiameter | 100-305 mm |
| De diameter van de boorstaaf | 50 mm |
| naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
|---|---|
| Productnaam | waterputboorapparaat |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Vermogenstype | Diesel |