| Productnaam | de boringsinstallatie van de diamantkern |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 42 kW |
| Motor | Yunnei Yn27 |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gebruik | Erts |
| Macht (w) | 70KW |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Macht (w) | 73.5KW |
| Maximum gatendiepte | 50m |
| De Waaier van het boorgat | 90-200 mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3m |
| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Toepassing | Geologische prospectie, coring machine |
| Type | Kernboormachine |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Toepasselijke Industrie | Bouw works , Energie & Mijnbouw |
|---|---|
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Motor | Yuchai |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Boordiameter | 115152mm |
| Het boren diepte | Max.30m |
| Motor | Yuchai |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Gebruik | Kolen, waterput. Kernmonster |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Naam van het product | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorplatform voor boorgaten, kernboorplatform |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Roteer snelheid | 0-140r/min |
| Het opheffen kracht | 25KN |
| Werkdruk | 0.7-1.8Mpa |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | De hoogste Installatie van de Hamerboor |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Toepassing | Rotsboren, ertswinning, mijn, boorgaten |
| Voordeel | Hoge prestaties, snelle opnamesnelheid en goede slijtvastheid |