| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Naam van het product | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boordiepte | 20 m |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 73.5KW |
| motor | Yuchai |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 73.5KW |
| motor | Yuchai |
| Productnaam | DTH-de machine van de boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Productnaam | DTH-de machine van de boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Naam van het product | DTH-boormachine,hydraulische boormachine,DTH-boormachine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | 30 m |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Type stroom | Diesel |
| Vermogen | 316 kW |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 138-203mm |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Boordiepte | Max. 30 m |
| Productnaam | Crawler boorinstallatie, boormachine |
|---|---|
| Naam | DTH-boorplatform, geïntegreerde boorexploitatie |
| Stroom | 264Kw |
| Stroomtype | Diesel |
| Boordiepte | 28m |