| Productnaam | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | De hoogste Installatie van de Hamerboor |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Toepassing | Rotsboren, ertswinning, mijn, boorgaten |
| Voordeel | Hoge prestaties, snelle opnamesnelheid en goede slijtvastheid |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Kracht | 3KW |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Kracht | 3KW |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Boordiameter | 60-80mm |
| Het boren diepte | 15m |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Liftmacht | 9600N |
| Motorvermogen | 4kw |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| naam | Emmer booreiland |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Machtstype | Elektrisch |
| Naam van het product | dth boringsmachine |
|---|---|
| Naam | de installatie van de kruippakjeboring |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeven, bouwterreinen, bouw van funderingen |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Boordiameter | 115-178 mm |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting hole drilling |
| Machine type | Drilling Equipment |
| Voordeel | Hoge prestaties, automatisch met staafveranderingssysteem |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie,hydraulische besturing |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting hole drilling |
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Advantage | Automatic With Rod Changing System |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie,hydraulische besturing,hoge prestaties |
| Productnaam | DTH-boormachine,DTH-boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Boringdiameter | 70-100mm |