| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Boorpijp Dia | 64mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3M |
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Boorpijp Dia | 76mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3m |
| Motor | YUCHAI |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Roteer snelheid | 0-140r/min |
| Het opheffen kracht | 25KN |
| Werkdruk | 0.7-1.8Mpa |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| gebruik | Erts |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Machtstype | Diesel, Luchtmotor |
| Roteer snelheid | 0-160r/min |
|---|---|
| Het opheffen kracht | 50KN |
| Rotatie (Maximum) torsie | 5500N.m |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Productnaam | DTH-Boringsmachine |
|---|---|
| Toepassing | de rilling Steengroeve van de Rots Boormijnbouw, het vernietigen gatenboring |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Voordeel | Hoge Prestaties, Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| Het boren diepte | Max.30m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Boordiepte | Max. 30 m |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | De hoogste Installatie van de Hamerboor |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Toepassing | Rotsboren, ertswinning, boorgaten |
| Voordeel | Hoge prestaties, snelle opnamesnelheid en goede slijtvastheid |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | De hoogste Installatie van de Hamerboor |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Toepassing | Rotsboren, ertswinning, mijn, boorgaten |
| Voordeel | Hoge prestaties, snelle opnamesnelheid en goede slijtvastheid |