| Machinetype | Boren gereedschap |
|---|---|
| boor | boor |
| Productnaam | DTH-hamerborrel |
| Knopvorm | Sferisch/Ballistisch/parabolisch/scherp/falt knopen |
| Bit gezicht | Centrumdaling/de Vlakke/convexe/concave/dubbele beetjes van het maatgezicht |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Gebruik | Erts |
| Macht (w) | 74KW |
| Het boren diepte | 50m |
| Boordiameter | 90152mm |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
|---|---|
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Het boren diepte | 50m |
| Boordiameter | 90152mm |
| Roteer snelheid | 0-160r/min |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Bouwwerkzaamheden, Energie & Mijnbouw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Macht | 206kw |
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 194kw |
| Het boren diepte | Max.30m |
| Boordiameter | 90138mm |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Stroomtype | Diesel |
| Stroom | 194kw |
| Product name | DTH-boorplatform |
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | dth boringsmachine |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeven, bouwterreinen, bouw van funderingen |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Boordiameter | 115-178 mm |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | dth boringsmachine |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeven, bouwterreinen, bouw van funderingen |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Boordiameter | 115-178 mm |
| Naam van het product | DTH-boormachine, boorgatboormachine |
|---|---|
| Naam | Crawler-boormachine, hydraulische boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |