| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 194kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | De Boringsmachine van het ontploffingsgat |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Boordiameter | 115150mm |
| Het boren diepte | 30m |
| Productnaam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeve, het gat van de boringsontploffing, mijnbouw en bouw |
| Luchtconsumptie 14-35m3/min | 14-35m3/min |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht | 206kw |
| Toepassing | De boorsteengroeve van de Rots Boormijnbouw, het vernietigen gatenboring |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Motor | Yuchai |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Boordiameter | 115152mm |
| Het boren diepte | Max.30m |
| Motor | Yuchai |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| naam | Emmer booreiland |
| Machtstype | Elektrisch |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Motormacht | 5,5 kW |
| Product name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Toepassing | De boorsteengroeve van de Rots Boormijnbouw, het vernietigen gatenboring |
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Advantage | Automatic With Rod Changing System |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,High Performance |
| Naam van het product | DTH boorplatform, Hydraulisch boorplatform, |
|---|---|
| Naam | Crawler-boormachine, DTH-boormachine, mijnboorapparatuur |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |