| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Boordiepte | Max. 30 m |
| Productnaam | Crawler boorinstallatie, boormachine |
|---|---|
| Naam | DTH-boorplatform, geïntegreerde boorexploitatie |
| Stroom | 264Kw |
| Stroomtype | Diesel |
| Boordiepte | 28m |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 168 kW (2200 tpm) |
| Boordiepte | Max.150m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| gebruik | Erts |
| Motor | YUCHAI |
| Macht | 78kw |
| Het opheffen kracht | 25KN |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Motor | YUCHAI |
| Rotshardheid | f=6-20 |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gebruik | Erts |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 194kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | De Boringsmachine van het ontploffingsgat |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Boordiameter | 115150mm |
| Het boren diepte | 30m |
| Productnaam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeve, het gat van de boringsontploffing, mijnbouw en bouw |
| Luchtconsumptie 14-35m3/min | 14-35m3/min |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht | 206kw |
| Toepassing | De boorsteengroeve van de Rots Boormijnbouw, het vernietigen gatenboring |