| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Werkdruk | 32 MPa |
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Type | Roterende boormachine |
| Kenmerken | Lichte gewicht, draagbaar, fabrieksprijs |
| Toepassing | Steengroeven, mijnbouw, wegbouw, betonbreken |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Type | Roterende boormachine |
| Kenmerken | Lichte gewicht, draagbaar, fabrieksprijs |
| Toepassing | Steengroeven, mijnbouw, wegbouw, betonbreken |
| Naam van het product | De Installatie van de kernboring |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Toepassing | Geologische prospectie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Sleutelwoord | draagbare rotsenboormachine |
| Boringdiameter | 34-56 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Machtstype | Elektrisch |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 300500m |