| Naam van het product | Zonneheiblok |
|---|---|
| Naam | Pile Driver Machine, trillende hamer pile driver |
| Model | SRP536 |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen ((w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boringdiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | borehole drilling rig,water well drilling machine,core drilling rig |
| Sleutelwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen ((w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boringdiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen ((w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boringdiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 168 kW (2200 tpm) |
| Boordiepte | Max.150m |
| Product name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 60KW |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | roterende boormachine |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Boringdiepte | 300m |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | roterende boormachine |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Boringdiepte | 300m |