| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Applicatie | Marmergroeve, diamantboren, verbonden met steenboor en steenbit, graaflaadcombinaties |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Type stroom | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 6500 kg |
| Afmetingen (L*B*H) | 6000*2380*2600mm |
| Vermogen (W) | 73.5KW |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 168 kW (2200 tpm) |
| Boordiepte | Max.150m |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeve, het gat van de boringsontploffing, mijnbouw en bouw |
| Luchtconsumptie 14-35m3/min | 14-35m3/min |
| Mobiliteit | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Roterende Torsie (Max. | 5000N.M |
| Liftkracht | 35kn |
| Roterende Torsie (Max.) | 500N.m |
| Kracht | 73.5KW |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Boringpijpdia | 76 mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3 m |
| Motor | Yuchai |
| Type stroom | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Boringpijpdia | 76 mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Motor | Yuchai |
| Stroomtype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Drill Pipe Dia | 76mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Motor | Yuchai |
| Power type | Diesel,Electric,Air motor |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Gewicht | 6500kg |
| Gatenwaaier | 90200mm |
| Maximum gatendiepte | 50m |
| Mobiliteit | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Roterende Torsie (Max. | 5000N.M |
| Het opheffen kracht | 35KN |
| Roterende Torsie (Max.) | 500N.m |
| Macht | 73.5KW |