| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| naam | Emmer booreiland |
| Machtstype | Elektrisch |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Motormacht | 5,5 kW |
| Product name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Toepassing | De boorsteengroeve van de Rots Boormijnbouw, het vernietigen gatenboring |
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Advantage | Automatic With Rod Changing System |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,High Performance |
| Naam van het product | DTH boorplatform, Hydraulisch boorplatform, |
|---|---|
| Naam | Crawler-boormachine, DTH-boormachine, mijnboorapparatuur |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | 306 kW |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 73.5KW |
| motor | Yuchai |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Boordiepte | 20 m |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | DTH-boorplatform |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | 298kw |
| Boringdiameter | 140-190 mm |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |