| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Productnaam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Macht | 194kw |
| Naam | dth boringsinstallatie |
| Boordiameter | 115150mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Boorpijp Dia | 76mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3M |
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 4500KG |
| Afmeting (l*w*h) | 5500*2050*2200mm |
| Macht (w) | 37KW |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Boorpijp Dia | 64mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3M |
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Boorpijp Dia | 76mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3m |
| Motor | YUCHAI |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Roteer snelheid | 0-140r/min |
| Het opheffen kracht | 25KN |
| Werkdruk | 0.7-1.8Mpa |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| gebruik | Erts |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Machtstype | Diesel, Luchtmotor |
| Roteer snelheid | 0-160r/min |
|---|---|
| Het opheffen kracht | 50KN |
| Rotatie (Maximum) torsie | 5500N.m |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Productnaam | DTH-Boringsmachine |
|---|---|
| Toepassing | de rilling Steengroeve van de Rots Boormijnbouw, het vernietigen gatenboring |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Voordeel | Hoge Prestaties, Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| Het boren diepte | Max.30m |