| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Boordiepte | Max. 30 m |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | De hoogste Installatie van de Hamerboor |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Toepassing | Rotsboren, ertswinning, boorgaten |
| Voordeel | Hoge prestaties, snelle opnamesnelheid en goede slijtvastheid |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | De hoogste Installatie van de Hamerboor |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Toepassing | Rotsboren, ertswinning, mijn, boorgaten |
| Voordeel | Hoge prestaties, snelle opnamesnelheid en goede slijtvastheid |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | De hoogste Installatie van de Hamerboor |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Toepassing | Rotsboren, ertswinning, mijn, boorgaten |
| Voordeel | Hoge prestaties, snelle opnamesnelheid en goede slijtvastheid |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Kracht | 3KW |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Kracht | 3KW |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Boordiameter | 60-80mm |
| Het boren diepte | 15m |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Liftmacht | 9600N |
| Motorvermogen | 4kw |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| naam | Emmer booreiland |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Machtstype | Elektrisch |