| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 4500 kg |
| Afmeting (l*w*h) | 5500*2050*2200mm |
| Vermogen ((w) | 37 kW |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Boringpijpdia | 76 mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3 m |
| Motor | Yuchai |
| Type stroom | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Drill Pipe Dia | 76mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Motor | Yuchai |
| Power type | Diesel,Electric,Air motor |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 168 kW (2200 tpm) |
| Boordiepte | Max.150m |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 168 kW (2200 tpm) |
| Boordiepte | Max.150m |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Productnaam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Macht | 194kw |
| Naam | dth boringsinstallatie |
| Boordiameter | 115150mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Boorpijp Dia | 76mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3M |
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 4500KG |
| Afmeting (l*w*h) | 5500*2050*2200mm |
| Macht (w) | 37KW |